İzmir NLP Eğitimi

NLP, beynimizi anlama ve onu en etkin halde kullanma yollarını öğreten bir teknik, bilim ve sanattır. İş hayatından sosyal fobileri yok etmeye, dil eğitiminden basit ve kalıcı öğrenmeye, bildirişim becerilerini geliştirmeye kadar insanoğlunun içinde olduğu hemen her alandaki kişisel gelişim aracıdır.


NLP
, Türkçe olarak en yalın anlatımla “Sinir Dili Programlaması” olarak adlandırılabilir. NLP; insanların zannettiği şeklinde ferdin kariyerinde üst noktalara gelmesi için mucizeyi yöntemler gösteren bir öğreti değil, tamamen bireyin yaşadığı dünyayı algılayış biçiminin geliştirilmesini inceleyen bir alandır.


NLP
’nin Neuro kısmı, tüm duygularımızı, düşüncelerimizi ve bu tarz şeylerin bedenimiz üzerindeki etkilerini kapsar. Canımız sıkıldığı süre başımız ağrır. Başımız ağrıdığında canımız sıkılır. Tüm bunlar, düşüncelerimizin bedenimiz ve sinir sistemimiz üzerindeki yansımalarıdır. NLP ile, düşüncelerimizi ve duygularımızı yönetebiliriz. Tüm tinsel süreçlerimiz için, uygulanabilecek bir NLP Tekniği vardır.


NLP
'nin Linguistic kısmı, manevi konuşmalarımızı, duyduklarımızı, dinlediklerimizi kapsayan bildirişim alt yapısıdır. Kendi tinsel mevzuşmalarımız kimi zaman bizi çıkmaza sokabilir. Uzun süre bir acı dolu durumu kendi kendimize tekrar ettiğimizde, bu durum mevcud sorunu daha da büyütür. NLP’nin Linguistic kısmı, manevi mevzuşmalarımızı yeniden düzenlememizi sağlar.


Programming kısmı ise, bütün bu değişiklik süreçlerini, etkin ve kalıcı bir huy olarak bilinçaltımıza yerleştirme sürecidir.

 
Bir şeyi bir kez yapmak ya da düşünmek, onu hayatımıza sonuna kadar yapacağımız anlamına gelmez. Programlama kısmı, değişimi gelecekte de hayatımıza sağlayacak olan davranış ve huy kalıplarını oluşturmamızı sağlar.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


NLP Eğtimi
için ilgili detaylı bilgi için :


İzmir NLP Eğtimi
için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka NLP Eğtimi
için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli  NLP Eğtimi
için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya NLP Eğtimi
için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Eğitimi ni tıklayabilirsiniz.


Muğla NLP Eğtimi
için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir : nlp eğitimi fiyatları - nlp eğitimi nedir - ücretsiz nlp eğitimi - nlp eğitimi ne işe yarar - nlp eğitimi indir - online nlp eğitimi - nlp izmir alsancak - nlp eğitimi ankara -

Yorumlar