Nlp Uzmanlığı

NLP yasama az rastlanan bir öğrenme fırsatı olarak bakar. İnsanları etkileyen iletişim biçimlerini ve neyin öğrenmeye değer olduğu konularında ustalaşmayı amaçlar. Her davranışın bir yapısı olduğu önermesiyle yola çıkar. Bu yapı öğrenilebilir, değiştirilebilir ve modellenebilir. Hangi davranışların faydalı ve etkili olduğunu anlamaksa algısal yeteneklerimize bağlıdır. NLP Uzmanlığı, farklı alanlardaki başarılı insanların ulaştıkları parlak sonuçları nasıl elde ettikleri ve bu başarılara yol açan düşünce ve davranış süreçlerinin başka insanlarca nasıl kopya edilebileceğidir. Biz düşünürken olup bitenler ile düşüncemizin bizim ve diğer insanların davranışları üzerindeki etkileri de NLP’ nin konusu içindedir.

NLP, bize daha iyi düşünebilmemizin ve böylece daha fazla başarı kazanabilmemizin yollarını gösterir. NLP, vasat olan ile mükemmel olan arasında bir farklılık yaratacak şekilde, içsel ve dışsal olarak nasıl iletişim kuracağımızı öğretir. NLP, iletişim teorisine sıradan bir katkıda bulunmaktan öte, son derece uygulamaya dönüktür. NLP, parlak başarılar elde etmiş olan kimselerin düşünüş ve davranış biçimlerini model haline getirerek, bizlerin de benzer başarılar elde etmek için onlardan yararlanabilmemizi sağlar.

NLP’ nin gösterdiği birçok tekniği yaşamınızın farklı alanlarında doğrudan uygulayabilirsiniz. Böylece, bir yandan öğrenirken elde ettiğiniz sonuçları görmek hoşunuza giderken, öbür yandan da başarınızı inşa etmiş olursunuz. NLP Uzmanlığında, ileri düzey NLP konularında kavramsal, analitik, gözleme dayalı ve etkileşimli becerilerle gelen bilinçli ve bilinçdışı yetkinliklere sahip bir kişidir. Bildikleri NLP becerilerinde yaratıcı ve üretken olmayı öğrenmişlerdir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. İzmir NLP Uzmanlık eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP Uzmanlığı eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP Uzmanlığı eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp - nlp eğitimi - nlp eğitimleri - nöro linguistik programlama -

Yorumlar