Nlp Uzmanlığı Nedir?

NLP;  iş dünyasında, eğitimde, sağlıkta, satışta ikna, sosyal ilişkilerde, koçluk, sporda, politikada, kişisel gelişimde ve dahası hayatın her alanında kullanım imkânına sahiptir. Nlp, insanlara profesyonel düşünmeyi öğreten, kişisel olarak büyük bir etkiye sahip güçlü bir değişim aracıdır. Nlp kullanıcı ve uygulayıcı seminerlerine katılmış, NLP uzmanı olmak isteyen Nlp uygulayıcılarının katılabileceği bu seminer, aynı zamanda basın, medya önünde, televizyonda veya grup önünde kendi konusu ile ilgili bilgi aktarmak isteyen kişilerin katılabileceği bir seminerdi. Bu eğitimde bilgi aktarımları ve uygulamalar sayesinde sahne korkusu ortadan kalkmakta, bilgi aktarımı izleyicilerin dikkatini hiç dağıtmadan devam edebilecek teknikleri kapsamaktadır. Yapılan istasyon çalışmaları ile katılımcılar gruplar halinde uygulamalar yapmaktadır.  Bilgi zincirlerinin istenen sonuca göre oluşturulması, doğru ses tonu ve ses düzeni kullanımı ile bilgi aktarımının etkinliği artmaktadır. Yukarıda yazılı olmayan metafor kullanımı ve seminer sırasında aktarılacak bilgiler seminer sonunda kişinin kendi karizmasını ve etkisini arttırmaya yönelik olacaktır. Böylece katılımcı kendi bilgi aktarım modellerini geliştirebilecek ve istediği sonuçlara ulaşacak ve ulaştıracaktır.

NLP uzman uygulamacısı olarak aile, iletişim, yönetim ve kişilik gibi konularda da bireysel danışmanlık yapabilir hale geldiğiniz eğitimdir. Bu eğitimin temel konuları, kişilik analizleri, ileri düzey NLP teknikleri, ileri düzey NLP telkin (dil) kalıpları, modelleme ve davranış kalıplarıdır. NLP uzmanlığı NLP Practitonery ve Master Practitonery bilgilerinin her ikisinin de verildiği kendi alanında özgün bir eğitimdir. Bu eğitime katılanlar NLP uygulamalarını tümüyle içlerine sindirmiş olarak kendi özel ve iş yaşamlarında birçok değişim teknolojilerini öğrenebilirler. Özellikle kişisel gelişim danışmanlığı ve koçluk alanında çalışan veya çalışmak isteyenlerin mutlaka almaları tavsiye edilmektedir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.İzmir NLP Uzmanlık eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP Uzmanlık eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki NLP Uzmanlık eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp - nlp eğitimi - nlp eğitimleri - nöro linguistik programlama -

Yorumlar